SELECT YOUR LANGUAGE   Polski

O Firmie

Firma Alumast S.A. została założona w 2000 roku w Wodzisławiu Śląskim. Obecnie tworzy grupę kapitałową złożoną z Alumast GmbH, rosyjskiej Alumast RU, SWE Sp. z o.o. (fotowoltaika, inwertery fotowoltaiczne), Energy Composites Sp. z o.o. (mobilna linia serwisowa, żerdzie kompozytowe). Jest to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się spółka, w ofercie której znajduje się szeroki wybór produktów znajdujących zastosowanie w energetyce, w infrastrukturze kolejowej, drogowej i reklamowej.

Do najbardziej znanych produktów należą m.in.maszty, systemy reklamowe, kompozytowe słupy oświetleniowe. To, co wyróżnia nasze słupy, to przede wszystkim trwałość (min. 40 lat użyteczności) i lekkość wykonania, odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne (sól, promienie UV). Kompozytowy słup oświetleniowy jest w 100% bezpieczny, gdyż nie przewodzi prądu, a w przypadku zderzenia ze słupem pojazd kontynuuje jazdę ze zmniejszoną prędkością.

Dodatkowym - ale nie ostatnim - atutem jest to, że kompozytowe słupy oświetleniowe firmy Alumast nie posiadają żadnej wartości złomowej, a w przypadku uszkodzenia produktu w ramach kampanii "kompozyt za życie" firma Alumast gwarantuje bezpłatny słup wraz z dostawą i odbiór uszkodzonego.

Dla firmy Alumast, oprócz bardzo ważnych aspektów technicznych, ważny jest także wygląd i estetyka oferowanych produktów. Efektem naszej długoletniej pracy jest kompozytowy słup świetlny ze wzorem graficznym dopasowany do potrzeb i gustów klienta, dzięki czemu można idealnie dopasować wygląd słupów do otaczającej go architektury.

Dbając o jakość oferowanych produktów, grupa kapitałowa Alumast współpracuje z ekspertami z różnych stron świata i wybiera takich kontrahentów, których produkty są na najwyższym poziomie. Dlatego też firma Alumast została wyłącznym dystrybutorem opraw oświetleniowych hiszpańskiej firmy Benito w Polsce. Do szczególnie interesujących opraw można zaliczyć oprawę Nebraska, wyposażoną w najnowsze osiągnięcia technologii LED oraz charakteryzującą się eleganckim, ponadczasowym wyglądzie.

O jakości oferowanych opraw oświetleniowych, świadczyć może fakt, iż w 2016 roku oprawy Nebraska zostały dopuszczone do stosowania na liniach obsługiwanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

 

 

Uzyskane ZEZWOLENIA i DOPUSZCZENIA

 

ROK 2016

  • Dopuszczenie do stosowania na liniach kolejowanych zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Polecamy

Szybki kontakt

Jeśli chcą nam Państwo zadać pytanie, dowiedzieć się więcej na temat opraw oświetleniowych, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza, a skontaktujemy się z Państwem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych, oraz na otrzymywanie informacji handlowych na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Hefal Alumast S.A z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Marklowickiej 30a, 44-300 Wodzisław Śląski.

© 2015 Copyright by Alumast S.A.
WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE